Akdemir Branda
Hizmetlerimiz
Pergole
Pergole Basit bir kumaş yapısını tercih etmek yerine daha kaliteli ve daha uzun ömürlü bir tercih ile sektöre farklı bir giriş yapan ve aslında..
 
tümü »
 
Mafsallı Tente
Mafsallı Tente Tüm tente sistemlerimiz içinde en ekonomik olan klasik tente modeli sağlamlığı ve kalitesinden ödün vermeden müşterilerimize sunulur..
 
tümü »
 
 
Kasetli Tente
Kasetli Tente Sistemin en modern ve en gelişmiş ürünüdür. Bu model kapandığında mekanizma ve kumaş tümüyle kaset içinde kalır...
 
tümü »
 
Kartal Tente
Kartal Tente Kartal tente iki profil ayak üzerine monta edilen daha çok büyük bahçeler için ideal olan ayrıca restaurant cafe ve bar içinde tercih..
 
tümü »
 
 
Koruklu Tente
Koruklu Tente Koruklu tente sistemi balkon ve cam üstlerine ev yada iş yerlerinde güneşe ve yağmura dayanıklı son derece etkili bir urundur..
 
tümü »
 
Karpuz Tente
Karpuz Tente Görsellik bakımından diğer tente modellerinden garip bir şekilde ayrılıyor ve aslında sizde bu ayrımı basit bir şekilde fark...
 
tümü »
 
 
Şeffaf Branda
Şeffaf Branda Şeffaf branda ile birlikte genellikle kış bahçeleri ortaya çıkıyor ve genellikle dış mekan çalışmalarında da bu yapılanmaları görmek..
 
tümü »
 
Zip Perde
Zip Perde Zip Perde Basit bir kullanımı olan, son derece kuvvetli ve dayanıklı, esnek bir stor perde satın almak isterseniz, Zip Perde ihtiyaçlarınızı..
 
tümü »
 
 
Yarım Kasetli Tente
Yarım Kasetli Tente Yarım Kasetli Tente Sisteminde mekanik aksam ve kumaşın üst kısmı kapalıdır. Bu sayede tente ile uygulama yapılan duvar arasında..
 
tümü »
 
Wintent
Wintent Geniş uygulama alanına sahip Wintent Tente modern yapısı ile gölgelendirme sağlayan bir tente modelidir. 180 dereceye kadar hareket kailiyeti olan bu tenteler her tür ortama uygulanabilmektedir.
 
tümü »
 
 
Yarım Ay Tente
Yarım Ay Tente Şekil olarak yarım ayı andıran bu tente modeli aşağı ve yukarı hareket sistemine sahiptir. Demir ya da alüminyum ayakları ile yelpaze şeklinde çalışan bu tente sistemi uzun süre kullanabileceğiniz dayanıklı bir tente türüdür.
 
tümü »
 
Sabit Tente
Sabit Tente Müşterinin seçeneği ve uygulanacak cephenin durumuna göre farklı şekil ve boyutlarda hazırlanan sabit tenteler açılıp kapanmasına gerek olmayan tente türleridir. Bir çok alana dekoratif amaçlı kullanılabilmektedir.
 
tümü »
 
 
Muz Tente
Muz Tente Firmalarınızı için yeni model olan muz tente ile farklı bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Muz tente uygulamaları alanında Sakarya'da önde gelen firmalardan biri olan Akdemir Branda ile uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB